Hizmetlerimiz

Denizyolu Taşımacılığı  Ekonomik, güvenilir ve hızlı şekilde deniz yolu konteyner taşımacılığı ile yükünüzün belirtilen noktaya taşınmasını sağlamak. 

Havayolu Taşımacılığı En hızlı , en uygun fiyat ile birlikte aynı gün yada en kısa sürede taşımanın organize edilmesi, ara transfer , kapıdan alım – kapıya teslim hizmetleri ile entegre bir servis sağlamak.

Karayolu Taşımacılığı Size en uygun fiyat – performans dengesi ile yükünüzün adres yada depolarımızda teslimini sağlamak.

Intermodal Taşımacılık  Yükün üretim noktasından teslim adresine sevki taşıma modelleri entegre edilerek sağlanır.

Cross Taşımacılık Gelişmiş acente ağımız ile ürününüz nerede olursa olsun teslim alınır ve nereye edilmesi gerekiyorsa teslim edilir.

Proje yükleri Uzun dönemli, istikrar, gayret ve özveri gerektiren proje yükleri organize edilir.

Gümrükleme Lokal partnerlerimizle birlikte DAP yüklerinizin ihracat/ithalat gümrükleme işlemlerini organize edilir.

Sabitleme & Paketleme Ürüne ve uluslararası standartlara uygun şekilde paketleme ve konteynere sabitleme operasyonu yapılır.

İç nakliye İhracat ve ithalat için saygın ve güvenilir firmalarla yaptığımız anlaşmalarla konteynerin takvime uygun şekilde yükleme & boşaltma noktasında hazır bulunması sağlanır.

Sigorta İhtiyaç duyulması halinde yükünüz için sigorta işlemleri yapılarak yüke zarar gelmesi durumunda zararın minimize edilmesi amaçlanır. 

Depo Çözümleri  Müşterilerimizin depo yönetimi sorunlarını, beklentilerini ve ihtiyaçlarını profesyonel kadromuz ile doğru tespit ederek, kaliteli ve sağlıklı aynı zamanda maliyet avantajlı çözümlerimiz ile sunmaktayız.