Biz sizi taşımaya hazırız! Güveninizin sonsuz olması dileğiyle…

  • en
  • de
  • tr

Hakkımızda

MAKHİLL Ekibi Lojistik sektöründeki yolculuğuna;

2007 Eylül ayında İstanbul Zincirlikuyu’da, küçük bir ofiste; üç kişilik istekli ve tecrübeli bir ekiple başladı. Hedefi ve ilkesi müşteri memnuniyeti olan şirketimiz hızla büyürken,o günden beri öncelikli ilkesini hiç değiştirmedi..

2008 yılının başlarında, Makhill cross trade yüklemeleri sahasında hatırı sayılır bir şöhret kazandı ve Türkiye’de büyük firmaların lojistiğini yapmaya başladı. Türkiye’deki tüm limanlarda, yan ofislerini kurarken, dünyanın her yerinde acentalıklar edinmeye başladı. 2008 ortalarına doğru global olarak deniz, kara, uçak sevkiyatlarında marketin liderlerinden biri olmayı başardı.

2012 yılı; Makhill‘in yeni atılımlar yaptığı, sürprizlerle dolu bir yıl oldu. Öncelikle Türkiye’nin dev firmalarından biri olan MetalMarket‘le ortak oldu. Daha sonra, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına Gebze-İstanbul’da 3000 metrekarelik deposunu kurdu.

2013 yılında, Maklhill 12,000 teu demir-çelik yüklemesi, 13,000 teu diğer mal cinslerinden konteyner yüklemeleri yaptı. Hava kargo, kara taşıması, proje yüklemeleri, dökme yükler, charter kiralaması, depolama, demiryolu taşıması, fuar taşımacılığı hizmetleri ile 1220 müşterisine hizmet verdi.

Bugün, Makhill 42 çalışanı, İstanbul’da iki ofisi ve deposu ile sektörün liderlerinden biri durumuna geldi. 2014 yılı ortalarında;izmir subemizi açtık. Bu şubemizden metro vagonları projemizi basari ile yurutup ;ray ustunde teslimler yaptık. 2015 yılında lojistik agirlikli servis verebilmek icin yeni subemizi İçerenkoy’de açtık.

Tüm Hakları Saklıdır © 2020 - Powered By Webdu