DEPOLAMA

Makhill, konusunda uzman ve eğitimli personeli ile ortak kullanımlı depolarında hizmet vermenin yanı sıra firmanıza ve/veya ürünlerinize özel depolar kurmak ve işletmek üzere yapılmıştır.
 
Makhill, yüksek standartları, etkin ve teknoloji ile iç içe depolama felsefesi ile üretim bandından müşteri ürünlerini alarak yine müşteri lokasyonundaki tüm depo operasyonlarını da gerçekleştirip yönetebilir.
 
Makhill depolarında /24 güvenlik, uluslararası standartlara uygun yangın emniyeti ve bütün kaza ve doğal afetlere karşı sigorta uygulamaları mevcuttur.
 
Katma Değerli Hizmetler

  • Sipariş toplama (Adet, koli veya palet)
  • Etiketleme, barkodlama, kitapçık koyma
  • Paletleme, palet oluşturma, strechleme
  • Müşteri kullanımına internet üzerinden açık Bilişim Teknolojileri çözümü
  • Müşteri kullanımına tahsisli depo ofisleri

Deponuzu Biz Yönetelim

Makhill, depo ve antrepo hizmetlerinin yanı sıra, müşterilerinin kendi bünyesinde veya farklı bir lokasyonda kurulacak depolarının işletilmesi konusunda da hizmet sunmaktadır. Müşterilerini bu sayede yüksek ölçekli sermaye harcamalarından, personel istihdamının getirdiği yaptırımlardan, yüksek işletme maliyetlerinden, yönetimsel zorluklardan ve iş gücü problemlerinden kurtaran Logimarket , bu hizmeti sayesinde müşterilerinin temel işlerine odaklanmalarına olanak sağlamaktadır.

Makhill uzman kadrosu ile mevcut müşteri deposunda teknolojik yenilikler ve yeni süreçler geliştirmekte, deponuza profesyonellik ve Logimarket depo standartlarını getirmektedir. Geliştirilen internet tabanlı maliyet yöneyimi yazılımı ile deponuzu biz işletelim kapsamında birlikte çalıştığımız müşterilerimiz depoda gerçekleşen sabit ve değişken maliyetleri online olarak izleyebilmekte, onaylanabilmekte ve raporlanabilmektedir.